Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем КЪЩА
област Варна, с. Здравец
2 100 €
4 107.24 лв.

(7.37 €, 14.41 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 16:35 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 894 пъти.
Площ:
285 m2
Двор:
2000 m2

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО! ТОПИММО предлага под наем красива и уютна къща с басейн и прекрасно озеленен голям двор в село Здравец, само на 15 км от Варна.

Имотът разполага с просторна дневня, кухня, трапезария и три спални помещения на първи етаж, апартамент на втори етаж. Общо 5 санитарни помещения.

Голяма лятна кухня, просторен прекрасно озеленен двор с много забавления за деца и възрастни, гараж.

Просторна дневна с кътове за отдих, тихи игри, смарт телевизор 65';
Оборудвана кухня (хладилник с ледогенератор и фризер, фурна, микровълнова, керамичен плот, кана за гореща вода, тостер, съдомиялна, кафеавтомат, диспенсър за вода, посуда и прибори);
Трапезария за до 12 човека;
Климатизация с термопомпа, подово отоплени , конвекори във всяко помещение за перфектна климитазация;
Омекотителна система за водата;
Смарт телевизор във всяко помещение;
Високоскоростен оптичен интернет и телевизия.
Лятна кухня със закрита площ от 90 кв.м. барбекю зона, където Ви очакват барбекю на въглища, скара с дърва и електричека скара.
Отопляем басейн е на Ваше разположение от май до септември.
Прекрасно озеленен голям двор с кътове за отдих и забавления,овощни дръвчета.
Детска площадка, 3 люлки, пързалка, пясъчник, батут.
Детски кът на закрито.
Двоен гараж 45 кв.м. и място за паркиране за 3 автомобила.
Къщата е с видеонаблюдение.

При наемането допълнително се дължат 400 евро за поддръжка озеленяване, поддръжка басейн, кабелна телевизия и интернет.

Посочената цена е без включени режийни разходи за ток и вода.